Кандидатите за депутати в Сливен (21 МИР)

baraban.bg

Кандидатите за депутати в Сливен (21 МИР)

 

   Многомандатен избирателен район 21 обхваща всички населени места от област Сливен. Районът ще излъчи общо 6 депутати в следващото Народно събрание.

 

 

 

 

 

ГЕРБ (бюлетина № 11)

Десислава Танева

Васислав Петров

Веселина Тонева

Мария Белова

Галя Захариева

Тодор Бакалов

Милен Петков

Радост Стефанова-Енчева

Стефан Кондузов

Ивайло Енев

Андрей Андреев

Тодор Георгиев

 

БСП за България (бюлетина № 10)

Таско Ерменков

Деян Дечев

Пепа Беева

Петър Костов

Мариета Петкова

Ваня Колева

Вероника Делибалтова

Митко Митев

Кольо Милев

Наташа Пощова

Събина Петканска- Вълева

Бисер Бойчев

 

Обединени патриоти– НФСБ, Атака и ВМРО (бюлетина № 17)

Петър Петров

Георги Георгиев

Стоян Пенев

Доброслав Иванов

Анчо Минков

 

Воля (бюлетина № 6)

Гергана Стефанова

Боряна Георгиева

Иво Тодоров

Дамян Пенчев

Росен Божков

Недко Жечев

 

ДПС (бюлетина № 9)

Янко Янков

Мустафа Мустафов

Валентин Георгиев

Исмет Идриз

Хатче Османова

Бадър Хасанов

Кемал Кьойбаши

Илмие Юмерова

Таня Петрова

 

Реформаторски блокГлас народен (бюлетина № 21)

Борислав Миланов

Нина Борова

Мариела Байкова

Николай Киряков

Веселин Маринов

Петър Табаков

Иван Георгиев

Веселин Харалампиев

Златка Великова

Маргарита Димитрова

Тодорка Илиева

Драган Драганов

 

Нова Република (бюлетина № 4)

Димитър Сяров

Георги Мавродиев

Стефан Радев

Мая Миланова

Пепа Генчева

Николай Николов

Александър Панайотов

Руслан Баждеков

 

Движение Да, България (бюлетина № 16)

Ренета Томова

Николай Сиджимов

Руслан Кънев

Биляна Русева

Михаил Боев

Енчо Динев

Цветина Тодорова

Дарина Петрова

 

АБВ Движение 21 (бюлетина № 8)

Иван Иванов

Георги Атанасов

Иван Иванов

Маруся Димова

Николай Бакърджиев

Димитър Иванов

Стефан Джумалиев

Здравко Ножаров

Ирена Мирчева

Васил Рещов

Ана Чолакова

Петър Петров

 

Обединение ДОСТ (бюлетина № 13)

Емине Онбашъ

Ашкън Веиз

Михаил Петров

Пламена Петрова

Владимир Андонов

Златица Кунева

Садуллах Таш

Айхан Бекиров

Велико Костадинов

Милена Иванова

Исмаил Хасанов

Али Молла

 

Партия на Зелените (бюлетина № 12)

Мариела Господинова

Георги Дженков

Ивайло Йорданов

Атанас Кадиев

 

Партия Възраждане (бюлетина № 14)

Константина Петрова

Стойчо Александров

Стоян Старипавлов

 

Коалиция на недоволните (БСД-Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз) (бюлетина № 5)

Никола Вучев

Николай Радев

Цветан Стоянов

Ивайло Нинов

Тодор Славчев

 

Движение за радикална промяна Българската пролет (бюлетина № 2)

Жени Иванова

Дончо Колев

Силвия Бозукова

Марин Маринов

 

Българско национално обединение (бюлетина № 20)

Веселина Котавова

Николай Говедаров

Красимира Атанасова

Александър Димитров

 

Национална Републиканска Партия (бюлетина № 19)

Валери Димитров

Стоян Вълев

 

КОЙ-Българската левица и Зелена партия (бюлетина № 18)

Ваня Тодорова

Станислав Петров

Милен Жечев

Константин Петров

Митко Димитров

Лидия Караиванова-Димитрова

Росица Митева

Стойчо Стойчев

 

Движение Напред, България (бюлетина № 3)

Димитър Аврамов

 

Български демократичен център/БДЦ (бюлетина № 7)

Живко Калъчев

 

Движение за равноправен обществен модел (бюлетина № 1)

Анелия Данова

Митко Минков

 

Независими

  • няма

 

baraban.bg ©

Top Desktop version